EKOPOL PRODUKTY CENNIK INFORMACJE I PLIKI DO POBRANIA KONTAKT

O FIRMIE

Nasza firma kieruje swoją ofertę do wszystkich, którym zależy na rozwiązaniach budowlanych przyjaznych środowisku, profesjonalnej obsłudze i wieloletniej gwarancji, oraz konkurencyjnych cenach. Filarem naszej działalności jest produkcja biologicznych oczyszczalni ścieków, ale w mniejszym stopniu zajmujemy się także produkcją szamb ekologicznych, osadników gnilnych, zbiorników na ścieki i wodę deszczową oraz usługami. W zakres usług jakie realizujemy wchodzi głównie instalacja przydomowych oczyszczalni ścieków.

EKOPOL jest jednym z najstarszych producentów ekologicznych systemów zagospodarowania ścieków z 100% polskim kapitałem. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku i od tego czasu istniejemy na rynku nieprzerwanie. Początkowo w naszej ofercie można było znaleźć zbiorniki na ścieki tzw. szamba ekologiczne, osadniki gnilne i studnie wodomierzowe, jednak w ciągu kolejnych lat rozszerzyliśmy asortyment o nowość w polskich realiach- oczyszczalnię biologiczną typu BIO-HYBRYDA. Oczyszczalnia ta powstała w 2005 roku i była pierwszym polskim urządzeniem działającym w połączonej technologii fluidalnego złoża biologicznego i osadu czynnego.

Firma EKOPOL od lat znajduje się w czołówce producentów przydomowych oczyszczalni ścieków o największej liczbie sprzedanych urządzeń. Obecnie możemy pochwalić się ponad dziesięcioma tysiącami działających oczyszczalni typu BIO-HYBRYDA, prężnie rozwijaną działalnością eksportową oraz sprzedażą za pośrednictwem internetu. Ekopol jest laureatem prestiżowych nagród i certyfikatów, które są wynikiem wieloletnich starań o utrzymanie jakości produktów na bardzo wysokim europejskim poziomie. Klienci cenią nasze produkty za najwyższą jakość, wieloletnią gwarancję obejmującą wszystkie podzespoły zakupionych urządzeń, certyfikaty potwierdzające zgodność oczyszczalni z obowiązującymi normami, oraz doskonały efekt ekologiczny realizowany na ich posesjach